Chłodziarka do zabudowy jest za mała? Niekoniecznie… Nareszcie jest lodówka, w której jest miejsce na wszystko i wszystko ma swoje miejsce. Whirlpool Space 400 to 400 litrów mega pojemności, 40% więcej, niż w standardowych lodówkach. Zaprojektowana, by pomieścić nawet największą listę zakupów. Space 400 ma unikalną szerokość 70 cm, dzięki czemu pasuje do każdej kuchni.

Koniec z brakiem dostępu do produktów w Twojej lodówce. W chłodziarce do zabudowy Whirlpool Space 400 zawsze znajdziesz to, czego szukasz.

 

 

Innowacyjne rozwiązania przestrzenne w nowej lodówce Space400 umożliwiają najlepsze wykorzystanie jej wnętrza i przechowywanie nawet najbardziej nieporęcznych przedmiotów.

Dzięki maksymalnej pojemności lodówki oraz sprytnym rozwiązaniom możesz w prosty i wygodny sposób układać i wyjmować produkty.

 

Dodatkowe atuty to:

  • Dwie łatwo dostępne szuflady, w których możesz przechowywać mniejsze produkty lub rodzinne przysmaki, takie jak zdrowe przekąski, czy ser.
  • Specjalna półka na butelki pozwala na przechowywanie Twoich ulubionych napojów w pozycji poziomej, dzięki czemu są widoczne i łatwo dostępne. Szyjka butelki jest nieco uniesiona, aby zapobiec rozlewaniu się płynów. Półki na butelki możesz także używać jako zwykłej półki w lodówce.
  • Duża szuflada z możliwością regulacji wilgotności. Bardzo szeroki pojemnik na warzywa i owoce, który reguluje właściwy poziom wilgotności, zapewniając długotrwałą świeżość. Dzięki wytrzymałym teleskopowym prowadnicom, szuflada może zostać całkowicie wyjęta jednym ruchem.
  • 6 Zmysł FreshControl – Innowacyjne czujniki technologii 6. Zmysł FreshControl nieprzerwanie kontrolują temperaturę i poziom wilgotności w Twoim urządzeniu. Dzięki temu produkty pozostają dłużej świeże oraz zachowują swój smak i kolor.
  • 6 Zmysł FreezeControl – Inteligentne czujniki technologii 6. Zmysł monitorują i redukują wszelkie wahania temperatury w komorze zamrażarki.
    Zminimalizowanie odparzeń mrozowych gwarantuje świeżość produktów nawet po rozmrożeniu.
  • StopFrost – Rozmrażanie lodówki Space400 zajmuje zaledwie jedną minutę. Wystarczy wyjąć katalizator, który jako jedyny element metalowy w komorze gromadzi powstający lód, włożyć go pod strumień ciepłej wody i następnie osuszyć. Technologia StopFrost zmniejsza także powstawanie lodu w szufladach, dzięki czemu produkty nie są pokryte lodem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed