Dobiegły już końca odbywające się co dwa lata największe w Europie targi designu oraz dobrych wnętrz w Mediolanie – EuroCucina 2018. W tym roku na powierzchni 22.000 m2 najnowsze trendy pokazało 48 wystawców. Kuchnie przestały być wyłącznie funkcjonalnymi przestrzeniami. Tworzą miejsca spotkań towarzyskich i społecznych.

Przez 5 dni targi odwiedziło ponad 300.000 osób szukając nowych pomysłów, trendów na najbliższe miesiące. Goście zostali przywitani wachlarzem nowości produktów najwyższej jakości oraz prototypów przyszłości. Dominowały nowoczesny design, technologiczna innowacja. EuroCucina to światowe trendy, które pomagają wyróżnić kuchnię jako miejsce najważniejsze w każdym domu.

Kuchenne fronty w połysku już ostatecznie znikają deski kreślarskiej włoskich projektantów. Bardzo sporadycznie mogliśmy spotkać pojedyncze akcenty. Dominujące materiały to kamień, kwarc, fornir w naturalnych odcieniach, neutralne tonacje w odcieniach ziemi. 

Urządzenia AGD natomiast zmierzają w kierunku innowacji technologicznych, duże kolorowe wyświetlacze dotykowe to już standard EuroCucina. Tym razem zostały zaprezentowane również rozwiązania laserowe, hologramy, itp.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed