Meble kuchenne Gardeja

Aranżowanie własnego kuchni to zawsze wyzwanie. Gigantycznym ułatwieniem jest zlecenie mebli na wymiar, które bezbłędnie zostaną zestrojone do wnętrza i zrealizują wszystkie oczekiwania współlokatorów. Szczególnie meble do kuchni powinny być dostosowane do tych, którzy będą z nich korzystać na co dzień, stąd ich wykonanie najlepiej powierzyć fachowcom.

Funkcjonalne, eleganckie kuchnie to nasza profesja. Produkujemy zarówno tradycyjne, jak i współczesne projekty. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość rynku. Radzimy najstosowniejsze rozwiązania, zapewniamy wskazówki, dzielimy się spostrzeżeniami i w ten sposób produkujemy olśniewające meble. Wiemy o tym, że kuchnie na wymiar to inwestycja na lata. Powinny być nie tylko eleganckie i funkcjonalne, ale również trwałe. Dlatego troskliwie dobieramy fronty kuchenne oraz pozostałe elementy. Pragniesz kapitalnej kuchni skontaktuj się z nami ekspresowo i sprawnie dojeżdżamy na terenie całego miasta Gardeja.

Kuchnie na wymiar Gardeja.

Uzgodnimy Twoje potrzeby i wymagania, aby skonstruowane przez nas meble kuchenne była doskonale dostosowane, a ich funkcjonalność spełniała oczekiwania.

Konstruowanie kuchni to przebieg wiążący się z dopasowaniem wybranej powierzchni do kryteriów lokatorów. Ustalenie miejsca kuchni, następnie układu szafek także ilość i rozlokowanie sprzętu gospodarstwa domowego z zachowaniem odległości i kolejności mają duży wpływ na dalsze użytkowanie w beli kuchennych. To właśnie w kuchni spędzamy gigantyczną ilość czasu, stąd też projekt powinien być przeanalizowany i trafnie skonstruowany.  Nasi kompetentni eksperci pomogą w dostrojeniu ergonomii, którzy zwrócą uwagę na najpospolitsze błędy w układaniu i pomogą zoptymalizować ergonomię.

Indywidualny projekt.

Po przeprowadzeniu drobiazgowych pomiarów wnętrza utworzymy projekt mebli wraz z wizualizacją komputerową, według których będziemy mogli ustalić wszystkie fragmenty przyszłej realizacji również dokonać symulacji cenowej. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w branży AGD dzięki czemu wspomożemy Tobie dobrać należyte urządzenia do kuchni jak również zasugerujemy atrakcyjną cenę.

Realizacja

Po wykonaniu mebli zostaną one zamontowane przez doświadczoną ekipę monterską.

Umów pomiar: