Meble kuchenne Okonek

Planowanie swego domu to zawsze wyzwanie. Sporym ułatwieniem jest zamówienie mebli na wymiar, które bezbłędnie zostaną dostosowane do wnętrza i zrealizują wszystkie oczekiwania współlokatorów. Szczególnie meble do kuchni powinny być przystosowane do tych, którzy będą z nich korzystać każdego dnia, dlatego ich wykonanie najlepiej zlecić fachowcom.

Funkcjonalne, wykwintne kuchnie to nasza profesja. Tworzymy zarówno klasyczne, jak i nowoczesne pomysły. Naszym atutem jest długoletnie doświadczenie i idealna znajomość rynku. Inspirujemy najtrafniejsze rozwiązania, zapewniamy wskazówki, dzielimy się uwagami i w ten sposób tworzymy idealne meble. Wiemy o tym, że kuchnie na wymiar to inwestycja na lata. Powinny być nie tylko modne i wydajne, ale też wytrwałe. Dlatego troskliwie dobieramy fronty kuchenne oraz pozostałe elementy. Potrzebujesz pierwszorzędnej kuchni skontaktuj się z nami błyskawicznie i sprawnie dojeżdżamy na obszarze całego miasta Okonek.

Kuchnie na wymiar Okonek.

Ustalimy Twoje potrzeby i wymagania, aby sporządzone przez nas meble kuchenne była idealnie przystosowane, a ich funkcjonalność spełniała oczekiwania.

Projektowanie kuchni to proces wiążący się z dostrojeniem wybranej powierzchni do oczekiwań mieszkańców. Wyznaczenie miejsca kuchni, następnie ilości szafek także ilość i poukładanie sprzętu gospodarstwa domowego z zachowaniem odległości i hierarchii mają duży wpływ na późniejsze użytkowanie w beli kuchennych. To właśnie w kuchni spędzamy dużą ilość czasu, stąd też projekt powinien być przeanalizowany i odpowiednio wykonany.  Nasi biegli eksperci pomogą w dobraniu funkcjonalności, którzy zwrócą uwagę na najpospolitsze błędy w układaniu i pomogą zoptymalizować użyteczność.

Indywidualny projekt.

Po zrealizowaniu szczegółowych pomiarów wnętrza stworzymy projekt mebli wraz z wizualizacją komputerową, według których będziemy mogli ustalić wszystkie detale przyszłej realizacji także dokonać symulacji cenowej. Posiadamy również długofalowe doświadczenie w branży AGD dzięki czemu wesprzemy Tobie dobrać zgodne urządzenia do kuchni jak również zaproponujemy atrakcyjną cenę.

Realizacja

Po wykonaniu mebli zostaną one zamontowane przez fachową ekipę monterską.

Umów pomiar: