Marka Whirlpool wprowadziła właśnie na rynek linię W Collection – nową gamę inteligentnych sprzętów AGD. Urządzenia dostępne są w czterech liniach, które łączy elegancki design, nowoczesna technologia oraz intuicyjność użytkowania. Trzy najlepiej wyposażone linie skierowane są dla rynku studiów kuchennych. I właśnie te urządzenia mieliśmy okazję zobaczyć na żywo a nasze podniebienia pielęgnował sam Marco Ghia, wspaniały włoski kucharz, wizytowa twarz Akademii Kulinarnej Whirlpool w Warszawie.

Kolekcję sprzętów Whirlpool W Collection tworzą przede wszystkim inteligentne urządzenia do gotowania – piekarniki, płyty indukcyjne, okapy oraz kuchenki mikrofalowe. Ich uzupełnieniem są zmywarki, pralka, a także czterodrzwiowa chłodziarko-zamrażarka o unikatowym designie i parametrach. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół oraz efektywność pracy. Są łatwe w obsłudze i gwarantują perfekcyjne rezultaty. W skład studyjnej gamy W Collection wchodzą trzy linie urządzeń do zabudowy – W7 oraz najbardziej zaawansowane – W9 i flagowa – W11.

W nowych sprzętach Whirlpool zastosowane zostały innowacyjne technologie, wśród których znajdują się m.in. czteropunktowa termosonda, najwyższej jakości kolorowe wyświetlacze tekstowe MySmartDisplay oraz funkcja Cook4 umożliwiająca pieczenie czterech różnych potraw w tym samym czasie, a także rozwiązanie connectivity z aplikacją 6th Sense Live. W zmywarkach pojawił się natomiast innowacyjny system PowerClean Pro. Wszystkie produkty wyposażone są również w innowacyjną technologię Whirlpool 6. Zmysł, dzięki której obsługa urządzeń jest intuicyjna i prosta.
Sprzęty z linii W Collection wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością, ale również eleganckim, minimalistycznym designem. Modele z linii W11 i W9 posiadają zintegrowane uchwyty w drzwiach, dzięki czemu stanowią estetyczne wykończenie kuchennych wnętrz.

 

Kolorowy wyświetlacz tekstowy MySmartDisplay
Piekarniki Whirlpool W Collection zostały wyposażone w automatyczne programy do pieczenia umożliwiając korzystanie z nawet 100 kombinacji przepisów 6. Zmysłu. W linii W11 można je z łatwością wykorzystać dzięki 4,5 calowemu dotykowemu, kolorowemu wyświetlaczowi tekstowemu MySmartDisplay, który umożliwia dopasowanie ustawień do preferencji użytkownika i prowadzi go w łatwy sposób przez kolejne etapy przygotowywania potrawy. Inteligentne wyświetlacze i automatyczne programy do gotowania występują również w najnowszych płytach indukcyjnych.

 

Termosonda czteropunktowa
Korzystająca z technologii Whirlpool 6. Zmysł czteropunktowa termosonda MultisenseProbe jest elementem piekarników z linii W11 i W9. Mierzy temperaturę w czterech różnych punktach pieczonej potrawy, zapewniając jej równomierne wypieczenie. Jest to opatentowane rozwiązanie, które zapewnia pełną i stałą kontrolę pieczenia. Specjalna konstrukcja nowej termosondy pozwala na stabilne umieszczenie jej w dowolnej potrawie – również o płynnej konsystencji, takich jak ciasta czy chleb.

 

Cook4
Piekarniki z linii W Collection posiadają funkcję Cook4, umożliwiającą pieczenie czterech różnych dań podczas jednego cyklu. Wystarczy jeden program, aby przygotować całe menu – interfejs sugeruje użytkownikowi najbardziej odpowiednią półkę dla poszczególnych potraw, podczas gdy system obiegu powietrza i mocniejszy silnik wentylatora zapobiegają mieszaniu się smaków i aromatów. Funkcja Cook4 gwarantuje doskonałe efekty pieczenia, przy jednoczesnej oszczędności czasu i energii.

 

SteamSense i SteamSense+
Dla osób ceniących sobie lekką kuchnię, piekarniki z serii W11, W9 i W6 zostały wyposażone w technologie umożliwiające gotowanie na parze. Opcja SteamSense, dzięki połączeniu pary wodnej i termoobiegu gwarantuje idealny smak, soczystość i wypieczenie potrawy. SteamSense+, wykorzystująca 100% pary wodnej wydobywa z przygotowywanych dań pełnię smaków i aromatów przy jednoczesnym zachowaniu walorów odżywczych, witamin i minerałów.

 

PowerClean Pro
PowerClean Pro to technologia, w którą wyposażone są zmywarki z linii W Collection – zarówno te o tradycyjnych wymiarach (60 cm) jak i węższe, o 45-centymetrowej szerokości. Opatentowana przez Whirlpool dysza umieszczona na tylnej ścianie urządzenia umożliwia zmywanie nawet najbardziej zabrudzonych dużych naczyń, takich jak tace, patelnie czy blachy do pieczenia, bez konieczności namaczania i ręcznego szorowania. Jest to możliwe dzięki specjalnej konstrukcji dysz myjących. Dzięki strefie PowerClean Pro zmywarka może pomieścić do 30% więcej naczyń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed