Właśnie dobiegły końca Warsaw Home Expo – Międzynarodowe Targi Wykończenia Wnętrz 2018, była to już III edycja tego wydarzenia, tym razem aż na 120 000 m2. Trwały cztery dni o4 do 07 października. Podczas wydarzenia prezentowane są oferty producentów i dystrybutorów z branży meblowej, dekoracyjnej, wykończeniowej oraz dodatków. Warsaw Home charakteryzuje koncept mieszany – stanowi zarówno platformę biznesową dla międzynarodowych kontraktacji, a także przestrzeń dla pasjonatów wyposażenia wnętrz. Warsaw Home to miejsce zrzeszające architektów, projektantów wnętrz, właścicieli firm, sklepy oraz klientów indywidualnych.

Jest to całkiem młode wydarzenie, które z roku na rok rośnie w rangę, jest coraz więcej wystawców a przede wszystkim pokazane są najciekawsze trendy.

Wydarzenie traktuje szeroko tematykę wykończenia i wyposażenia wnętrz. Uważamy, że na całość wnętrza składają się wszystkie wzajemnie oddziałujące na siebie jednostki. Urządzając zaczynamy od podstaw czyli podłóg, ścian, drzwi a kończymy na meblach i dodatkach.

Targi składają się z 4 poniższych stref tematycznych:

• Furniture – meble
• Deco – dekoracje, tekstylia, oświetlenie
• Kitchen & Dining – meble oraz akcesoria kuchenne, AGD
• Interior Finish – podłogi, panele i materiały do ścian (płytki, panele, beton architektoniczny, zielone ściany), drzwi, kominki, armatura łazienkowa

 

poniżej krótka fotorelacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed